Areto Futbol Euskal Liga Multzo bakarra 2021/2022
UFS DE USANSOLO, C.D.
6 - 2
OTXARTABE, C.D.
ZABALGANA ZARAUNA F.S., C.D.
3 - 3
ALBARDERO-RIVABELLOSA C.D.
POZGARRI DERIO, C.F.
1 - 3
LAUBURU K.E. IBARRA MAHALA
ARCADA EN LA GRADA ELG ARKUNE, CDFS.
6 - 0
PIJAOS, F.C.
LEIOAKO IBARAKI - ZIERBENA AFT
2 - 3
ARETXABALETA KE,- UDA
GOIERRI K.E.
2 - 0
SOLOARTE F.C.
* emaitz probisionalak gorriz
OTXARTABE, C.D.
3 - 2
GOIERRI K.E.
ALBARDERO-RIVABELLOSA C.D.
3 - 2
UFS DE USANSOLO, C.D.
HEGALARIAK SUELBAT
4 - 1
ZABALGANA ZARAUNA F.S., C.D.
PIJAOS, F.C.
2 - 5
POZGARRI DERIO, C.F.
ARETXABALETA KE,- UDA
4 - 2
ARCADA EN LA GRADA ELG ARKUNE, CDFS.
SOLOARTE F.C.
2 - 3
LEIOAKO IBARAKI - ZIERBENA AFT
* emaitz probisionalak gorriz
OTXARTABE, C.D.
7 - 4
ALBARDERO-RIVABELLOSA C.D.
UFS DE USANSOLO, C.D.
3 - 4
HEGALARIAK SUELBAT
ZABALGANA ZARAUNA F.S., C.D.
2 - 4
LAUBURU K.E. IBARRA MAHALA
POZGARRI DERIO, C.F.
2 - 7
ARETXABALETA KE,- UDA
ARCADA EN LA GRADA ELG ARKUNE, CDFS.
0 - 3
SOLOARTE F.C.
GOIERRI K.E.
3 - 3
LEIOAKO IBARAKI - ZIERBENA AFT
* emaitz probisionalak gorriz
ALBARDERO-RIVABELLOSA C.D.
2 - 4
GOIERRI K.E.
HEGALARIAK SUELBAT
1 - 4
OTXARTABE, C.D.
LAUBURU K.E. IBARRA MAHALA
2 - 2
UFS DE USANSOLO, C.D.
PIJAOS, F.C.
6 - 2
ZABALGANA ZARAUNA F.S., C.D.
SOLOARTE F.C.
5 - 4
POZGARRI DERIO, C.F.
LEIOAKO IBARAKI - ZIERBENA AFT
7 - 0
ARCADA EN LA GRADA ELG ARKUNE, CDFS.
* emaitz probisionalak gorriz
ALBARDERO-RIVABELLOSA C.D.
4 - 5
HEGALARIAK SUELBAT
OTXARTABE, C.D.
4 - 8
LAUBURU K.E. IBARRA MAHALA
UFS DE USANSOLO, C.D.
2 - 0
PIJAOS, F.C.
ZABALGANA ZARAUNA F.S., C.D.
0 - 3
ARETXABALETA KE,- UDA
POZGARRI DERIO, C.F.
1 - 7
LEIOAKO IBARAKI - ZIERBENA AFT
GOIERRI K.E.
9 - 2
ARCADA EN LA GRADA ELG ARKUNE, CDFS.
* emaitz probisionalak gorriz
HEGALARIAK SUELBAT
4 - 6
GOIERRI K.E.
LAUBURU K.E. IBARRA MAHALA
0 - 0
ALBARDERO-RIVABELLOSA C.D.
PIJAOS, F.C.
3 - 2
OTXARTABE, C.D.
ARETXABALETA KE,- UDA
6 - 2
UFS DE USANSOLO, C.D.
SOLOARTE F.C.
3 - 2
ZABALGANA ZARAUNA F.S., C.D.
ARCADA EN LA GRADA ELG ARKUNE, CDFS.
2 - 6
POZGARRI DERIO, C.F.
* emaitz probisionalak gorriz
HEGALARIAK SUELBAT
3 - 2
LAUBURU K.E. IBARRA MAHALA
ALBARDERO-RIVABELLOSA C.D.
4 - 3
PIJAOS, F.C.
OTXARTABE, C.D.
4 - 2
ARETXABALETA KE,- UDA
UFS DE USANSOLO, C.D.
1 - 6
SOLOARTE F.C.
ZABALGANA ZARAUNA F.S., C.D.
1 - 2
LEIOAKO IBARAKI - ZIERBENA AFT
GOIERRI K.E.
3 - 2
POZGARRI DERIO, C.F.
* emaitz probisionalak gorriz
LAUBURU K.E. IBARRA MAHALA
2 - 8
GOIERRI K.E.
PIJAOS, F.C.
2 - 7
HEGALARIAK SUELBAT
ARETXABALETA KE,- UDA
5 - 3
ALBARDERO-RIVABELLOSA C.D.
SOLOARTE F.C.
3 - 3
OTXARTABE, C.D.
LEIOAKO IBARAKI - ZIERBENA AFT
4 - 2
UFS DE USANSOLO, C.D.
ARCADA EN LA GRADA ELG ARKUNE, CDFS.
1 - 2
ZABALGANA ZARAUNA F.S., C.D.
* emaitz probisionalak gorriz
LAUBURU K.E. IBARRA MAHALA
7 - 0
PIJAOS, F.C.
HEGALARIAK SUELBAT
4 - 4
ARETXABALETA KE,- UDA
ALBARDERO-RIVABELLOSA C.D.
14 - 3
SOLOARTE F.C.
OTXARTABE, C.D.
2 - 1
LEIOAKO IBARAKI - ZIERBENA AFT
UFS DE USANSOLO, C.D.
4 - 2
ARCADA EN LA GRADA ELG ARKUNE, CDFS.
ZABALGANA ZARAUNA F.S., C.D.
3 - 6
POZGARRI DERIO, C.F.
* emaitz probisionalak gorriz
PIJAOS, F.C.
1 - 4
GOIERRI K.E.
ARETXABALETA KE,- UDA
1 - 2
LAUBURU K.E. IBARRA MAHALA
SOLOARTE F.C.
4 - 2
HEGALARIAK SUELBAT
LEIOAKO IBARAKI - ZIERBENA AFT
3 - 2
ALBARDERO-RIVABELLOSA C.D.
ARCADA EN LA GRADA ELG ARKUNE, CDFS.
1 - 5
OTXARTABE, C.D.
POZGARRI DERIO, C.F.
6 - 3
UFS DE USANSOLO, C.D.
* emaitz probisionalak gorriz
PIJAOS, F.C.
3 - 6
ARETXABALETA KE,- UDA
LAUBURU K.E. IBARRA MAHALA
3 - 2
SOLOARTE F.C.
HEGALARIAK SUELBAT
5 - 5
LEIOAKO IBARAKI - ZIERBENA AFT
ALBARDERO-RIVABELLOSA C.D.
8 - 1
ARCADA EN LA GRADA ELG ARKUNE, CDFS.
OTXARTABE, C.D.
2 - 3
POZGARRI DERIO, C.F.
GOIERRI K.E.
3 - 4
ZABALGANA ZARAUNA F.S., C.D.
* emaitz probisionalak gorriz
GOIERRI K.E.
5 - 3
ARETXABALETA KE,- UDA
SOLOARTE F.C.
9 - 2
PIJAOS, F.C.
LEIOAKO IBARAKI - ZIERBENA AFT
3 - 2
LAUBURU K.E. IBARRA MAHALA
ARCADA EN LA GRADA ELG ARKUNE, CDFS.
4 - 9
HEGALARIAK SUELBAT
POZGARRI DERIO, C.F.
5 - 1
ALBARDERO-RIVABELLOSA C.D.
ZABALGANA ZARAUNA F.S., C.D.
2 - 5
UFS DE USANSOLO, C.D.
* emaitz probisionalak gorriz
ARETXABALETA KE,- UDA
2 - 6
SOLOARTE F.C.
PIJAOS, F.C.
3 - 6
LEIOAKO IBARAKI - ZIERBENA AFT
LAUBURU K.E. IBARRA MAHALA
5 - 2
ARCADA EN LA GRADA ELG ARKUNE, CDFS.
HEGALARIAK SUELBAT
2 - 3
POZGARRI DERIO, C.F.
OTXARTABE, C.D.
5 - 3
ZABALGANA ZARAUNA F.S., C.D.
UFS DE USANSOLO, C.D.
7 - 6
GOIERRI K.E.
* emaitz probisionalak gorriz
OTXARTABE, C.D.
3 - 6
UFS DE USANSOLO, C.D.
ALBARDERO-RIVABELLOSA C.D.
6 - 1
ZABALGANA ZARAUNA F.S., C.D.
LAUBURU K.E. IBARRA MAHALA
6 - 3
POZGARRI DERIO, C.F.
PIJAOS, F.C.
6 - 2
ARCADA EN LA GRADA ELG ARKUNE, CDFS.
ARETXABALETA KE,- UDA
1 - 4
LEIOAKO IBARAKI - ZIERBENA AFT
SOLOARTE F.C.
4 - 4
GOIERRI K.E.
* emaitz probisionalak gorriz
GOIERRI K.E.
6 - 5
OTXARTABE, C.D.
UFS DE USANSOLO, C.D.
1 - 1
ALBARDERO-RIVABELLOSA C.D.
ZABALGANA ZARAUNA F.S., C.D.
6 - 4
HEGALARIAK SUELBAT
POZGARRI DERIO, C.F.
7 - 8
PIJAOS, F.C.
ARCADA EN LA GRADA ELG ARKUNE, CDFS.
2 - 5
ARETXABALETA KE,- UDA
LEIOAKO IBARAKI - ZIERBENA AFT
0 - 2
SOLOARTE F.C.
* emaitz probisionalak gorriz
ALBARDERO-RIVABELLOSA C.D.
8 - 6
OTXARTABE, C.D.
HEGALARIAK SUELBAT
3 - 2
UFS DE USANSOLO, C.D.
LAUBURU K.E. IBARRA MAHALA
4 - 2
ZABALGANA ZARAUNA F.S., C.D.
ARETXABALETA KE,- UDA
2 - 3
POZGARRI DERIO, C.F.
SOLOARTE F.C.
2 - 1
ARCADA EN LA GRADA ELG ARKUNE, CDFS.
LEIOAKO IBARAKI - ZIERBENA AFT
4 - 1
GOIERRI K.E.
* emaitz probisionalak gorriz
GOIERRI K.E.
3 - 3
ALBARDERO-RIVABELLOSA C.D.
OTXARTABE, C.D.
7 - 4
HEGALARIAK SUELBAT
UFS DE USANSOLO, C.D.
5 - 2
LAUBURU K.E. IBARRA MAHALA
ZABALGANA ZARAUNA F.S., C.D.
4 - 4
PIJAOS, F.C.
POZGARRI DERIO, C.F.
2 - 6
SOLOARTE F.C.
ARCADA EN LA GRADA ELG ARKUNE, CDFS.
0 - 3
LEIOAKO IBARAKI - ZIERBENA AFT
* emaitz probisionalak gorriz
HEGALARIAK SUELBAT
1 - 5
ALBARDERO-RIVABELLOSA C.D.
LAUBURU K.E. IBARRA MAHALA
0 - 4
OTXARTABE, C.D.
PIJAOS, F.C.
0 - 3
UFS DE USANSOLO, C.D.
ARETXABALETA KE,- UDA
3 - 2
ZABALGANA ZARAUNA F.S., C.D.
LEIOAKO IBARAKI - ZIERBENA AFT
6 - 1
POZGARRI DERIO, C.F.
ARCADA EN LA GRADA ELG ARKUNE, CDFS.
1 - 7
GOIERRI K.E.
* emaitz probisionalak gorriz
GOIERRI K.E.
7 - 4
HEGALARIAK SUELBAT
ALBARDERO-RIVABELLOSA C.D.
8 - 3
LAUBURU K.E. IBARRA MAHALA
OTXARTABE, C.D.
4 - 3
PIJAOS, F.C.
UFS DE USANSOLO, C.D.
3 - 2
ARETXABALETA KE,- UDA
ZABALGANA ZARAUNA F.S., C.D.
3 - 5
SOLOARTE F.C.
POZGARRI DERIO, C.F.
2 - 2
ARCADA EN LA GRADA ELG ARKUNE, CDFS.
* emaitz probisionalak gorriz
LAUBURU K.E. IBARRA MAHALA
2 - 3
HEGALARIAK SUELBAT
PIJAOS, F.C.
3 - 4
ALBARDERO-RIVABELLOSA C.D.
ARETXABALETA KE,- UDA
6 - 0
OTXARTABE, C.D.
SOLOARTE F.C.
6 - 6
UFS DE USANSOLO, C.D.
LEIOAKO IBARAKI - ZIERBENA AFT
6 - 3
ZABALGANA ZARAUNA F.S., C.D.
POZGARRI DERIO, C.F.
2 - 8
GOIERRI K.E.
* emaitz probisionalak gorriz
GOIERRI K.E.
9 - 2
LAUBURU K.E. IBARRA MAHALA
HEGALARIAK SUELBAT
7 - 4
PIJAOS, F.C.
ALBARDERO-RIVABELLOSA C.D.
7 - 6
ARETXABALETA KE,- UDA
OTXARTABE, C.D.
4 - 6
SOLOARTE F.C.
UFS DE USANSOLO, C.D.
2 - 3
LEIOAKO IBARAKI - ZIERBENA AFT
ZABALGANA ZARAUNA F.S., C.D.
4 - 6
ARCADA EN LA GRADA ELG ARKUNE, CDFS.
* emaitz probisionalak gorriz
PIJAOS, F.C.
2 - 3
LAUBURU K.E. IBARRA MAHALA
ARETXABALETA KE,- UDA
2 - 8
HEGALARIAK SUELBAT
SOLOARTE F.C.
5 - 3
ALBARDERO-RIVABELLOSA C.D.
LEIOAKO IBARAKI - ZIERBENA AFT
4 - 2
OTXARTABE, C.D.
ARCADA EN LA GRADA ELG ARKUNE, CDFS.
2 - 10
UFS DE USANSOLO, C.D.
POZGARRI DERIO, C.F.
5 - 3
ZABALGANA ZARAUNA F.S., C.D.
* emaitz probisionalak gorriz
GOIERRI K.E.
8 - 3
PIJAOS, F.C.
LAUBURU K.E. IBARRA MAHALA
2 - 2
ARETXABALETA KE,- UDA
HEGALARIAK SUELBAT
5 - 1
SOLOARTE F.C.
ALBARDERO-RIVABELLOSA C.D.
1 - 2
LEIOAKO IBARAKI - ZIERBENA AFT
OTXARTABE, C.D.
4 - 2
ARCADA EN LA GRADA ELG ARKUNE, CDFS.
UFS DE USANSOLO, C.D.
6 - 2
POZGARRI DERIO, C.F.
* emaitz probisionalak gorriz
ARETXABALETA KE,- UDA
1 - 4
PIJAOS, F.C.
SOLOARTE F.C.
6 - 6
LAUBURU K.E. IBARRA MAHALA
LEIOAKO IBARAKI - ZIERBENA AFT
2 - 1
HEGALARIAK SUELBAT
ARCADA EN LA GRADA ELG ARKUNE, CDFS.
2 - 6
ALBARDERO-RIVABELLOSA C.D.
POZGARRI DERIO, C.F.
3 - 4
OTXARTABE, C.D.
ZABALGANA ZARAUNA F.S., C.D.
7 - 10
GOIERRI K.E.
* emaitz probisionalak gorriz
ARETXABALETA KE,- UDA
5 - 3
GOIERRI K.E.
PIJAOS, F.C.
1 - 6
SOLOARTE F.C.
LAUBURU K.E. IBARRA MAHALA
2 - 3
LEIOAKO IBARAKI - ZIERBENA AFT
HEGALARIAK SUELBAT
8 - 5
ARCADA EN LA GRADA ELG ARKUNE, CDFS.
ALBARDERO-RIVABELLOSA C.D.
6 - 2
POZGARRI DERIO, C.F.
UFS DE USANSOLO, C.D.
7 - 2
ZABALGANA ZARAUNA F.S., C.D.
* emaitz probisionalak gorriz
SOLOARTE F.C.
2 - 3
ARETXABALETA KE,- UDA
LEIOAKO IBARAKI - ZIERBENA AFT
4 - 2
PIJAOS, F.C.
ARCADA EN LA GRADA ELG ARKUNE, CDFS.
3 - 4
LAUBURU K.E. IBARRA MAHALA
POZGARRI DERIO, C.F.
5 - 7
HEGALARIAK SUELBAT
ZABALGANA ZARAUNA F.S., C.D.
6 - 7
OTXARTABE, C.D.
GOIERRI K.E.
6 - 3
UFS DE USANSOLO, C.D.
* emaitz probisionalak gorriz