INTRANET SARBIDEA
EU hizkuntza
/
Idioma ES
MENU
MENU
Federazioa
Instituzionala
Presidentea
Presidentearen Agurra
Datu Biografikoak
Ordainsaria
EFF-FVF-ko Asamblada
Zuzendaritza Batzordea
Ordainsaria
Bidaia Gastuak
Opariak
EFF-FVF Batzorde Etikoa
EFF-FVF-ko Kirol Justizi Batzordeak
Erakundea
Nortzuk gara
Organigrama
MISIOA/IKUSPEGIA/BALIOAK
Plan estrategikoa
Kalitatea Kudeatzeko Sistema
Datuen Babesa
Irudi korporatiboa
Gardentasuna
Integritatea
Estekak
Federazioak
Hauteskundeak
Arautegia
Estatutuak eta Arautegiak
Zirkularrak
Covid-19
Dokumentuak
Txapelketak
Txapelketak
Historikoak
Kartelera
Atzeratuak
Klubak
Zelaien zerrenda
Kirol Instalazioen bilatzailea
Batzordeak
Epaileen Batzordea
Euskadiko Futbol Arbitroen Zuzendaritza Batzordea
Arbitroen Batzordearen Direktorioa
Entrenatzaileen Batzordea
Euskadiko Futbol Entrenatzaileen Zuzendaritza Batzordea
Titulazioak
Areto-futboleko batzordea
Euskadiko Areto Futbol Zuzendaritza Batzordea
Zuzendaritza Batzordea Euskal Komisio Teknikoaren Bila
Kirol Teknikarien Euskal Eskola
Selekzioak
Selekzioak
Nazioartekotasunak
Gizonezkoak
Emakumezkoak
Golegileak
Gizonezkoak
Emakumezkoak
Joan-etorri Teknikoen Gastuak
Argitalpenak
Berriak
Bideoak
Hamaika Aldizkaria
Areto Futboleko Boletina
Kontaktua
DENDA
MENU
MENU
Federazioa
Instituzionala
Presidentea
Presidentearen Agurra
Datu Biografikoak
Ordainsaria
EFF-FVF-ko Asamblada
Zuzendaritza Batzordea
Ordainsaria
Bidaia Gastuak
Opariak
EFF-FVF Batzorde Etikoa
EFF-FVF-ko Kirol Justizi Batzordeak
Erakundea
Nortzuk gara
Organigrama
MISIOA/IKUSPEGIA/BALIOAK
Plan estrategikoa
Kalitatea Kudeatzeko Sistema
Datuen Babesa
Irudi korporatiboa
Gardentasuna
Integritatea
Estekak
Federazioak
Hauteskundeak
Arautegia
Estatutuak eta Arautegiak
Zirkularrak
Covid-19
Dokumentuak
Txapelketak
Txapelketak
Historikoak
Kartelera
Atzeratuak
Klubak
Zelaien zerrenda
Kirol Instalazioen bilatzailea
Batzordeak
Epaileen Batzordea
Euskadiko Futbol Arbitroen Zuzendaritza Batzordea
Arbitroen Batzordearen Direktorioa
Entrenatzaileen Batzordea
Euskadiko Futbol Entrenatzaileen Zuzendaritza Batzordea
Titulazioak
Areto-futboleko batzordea
Euskadiko Areto Futbol Zuzendaritza Batzordea
Zuzendaritza Batzordea Euskal Komisio Teknikoaren Bila
Kirol Teknikarien Euskal Eskola
Selekzioak
Selekzioak
Nazioartekotasunak
Gizonezkoak
Emakumezkoak
Golegileak
Gizonezkoak
Emakumezkoak
Joan-etorri Teknikoen Gastuak
Argitalpenak
Berriak
Bideoak
Hamaika Aldizkaria
Areto Futboleko Boletina
Kontaktua
DENDA
Kartelera
Kartelera
2023/08/28 - 2023/09/03
2023/09/04 - 2023/09/10
2023/09/11 - 2023/09/17
2023/09/18 - 2023/09/24
2023/09/25 - 2023/10/01
2023/10/02 - 2023/10/08
2023/10/09 - 2023/10/15
2023/10/16 - 2023/10/22
2023/10/23 - 2023/10/29
2023/10/30 - 2023/11/05
2023/11/06 - 2023/11/12
2023/11/13 - 2023/11/19
2023/11/20 - 2023/11/26
2023/11/27 - 2023/12/03
2023/12/04 - 2023/12/10
2023/12/11 - 2023/12/17
2023/12/18 - 2023/12/24
2023/12/25 - 2023/12/31
2024/01/01 - 2024/01/07
2024/01/08 - 2024/01/14
2024/01/15 - 2024/01/21
2024/01/22 - 2024/01/28
2024/01/29 - 2024/02/04
2024/02/05 - 2024/02/11
2024/02/12 - 2024/02/18
2024/02/19 - 2024/02/25
2024/02/26 - 2024/03/03
2024/03/04 - 2024/03/10
2024/03/11 - 2024/03/17
2024/03/18 - 2024/03/24
2024/03/25 - 2024/03/31
2024/04/01 - 2024/04/07
2024/04/08 - 2024/04/14
2024/04/15 - 2024/04/21
2024/04/22 - 2024/04/28
2024/04/29 - 2024/05/05
2024/05/06 - 2024/05/12
2024/05/13 - 2024/05/19
2024/05/20 - 2024/05/26
2024/05/27 - 2024/06/02
2024/06/03 - 2024/06/09
2024/06/10 - 2024/06/16
2024/06/17 - 2024/06/23
2024/06/24 - 2024/06/30
2024/07/01 - 2024/07/07
2024/07/08 - 2024/07/14
2024/07/15 - 2024/07/21
2024/07/22 - 2024/07/28
2024/07/29 - 2024/08/04
2024/08/05 - 2024/08/11
2024/08/12 - 2024/08/18
2024/08/19 - 2024/08/25
Kluba ahutatu dezakezu
ABADIÑO K.E.
ABANTO CLUB
ABETXUKO, A.D.C.
ACERO C.F.
ADISKIDEAK, C.D.
ADREBOL DE GETXO, A.D.D.F.
AFANTXO F.K.
AGURAINGO ORIAMENDI-LEZAO, F.K.E.
AITZGORRI F.K.
AIZTONDO NESKIDE KIROL KLUBA
AJURIA ABENDAÑO, C.D.
ALBARDERO-RIVABELLOSA, C.D.
ALDAPETA, C.
ALEGRIA, C.D.
ALIPENDI, C.D.
ALLERRU K.E
ALOÑA-MENDI K.E.
ALTZARRATE, C.D.
AMAIKAK-BAT K.E.
AMARA-BERRI K.E.
AMOREBIETA, S.D.
AMURRIO CLUB
ANAITASUNA, C.D.
ANOETA F.T.K.K.K.
ANTIGUA-LUBERRI B.G.E.K.E
ANTIGUO FUTSAL K.E.
ANTIGUOKO KIROL ELKARTEA
ANTZUOLA K.E.
AÑORGA K.K.E
APURTUARTE C.
ARA SUNU DE FÚTBOL SALA, C.D.
ARAKAR VITORIA, C.D.F.S.
ARAMBIZKARRA, C.F.
ARANGUREN, C.AT.
ARBUYO, S.D.
ARENAS CLUB
ARETXABALETA, U.D.
ARIZ, S.D.
ARIZMENDI IKASTOLA F.K.E. LEINTZ BAILARA
ARIZNABARRA, C.D.
ARKAUTE DE VITORIA-GASTEIZ, C.D.F.
ARRATIA, C.D.
ARRAULTZALDEON F.T.
ARRIPU F.K.
ARRONTEGI FUTBOL KLUBA, AFK
ARRUPE-CHAMINADE, C.D.D.F.
ARTAROMO GETXO DE FUTBOL, C.D.
ARTIBAI F.T.
ARTXANDAKO MERTXETARRAK K.K.
ASKARTZA-CLARET, C.D.
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
ASTI-LEKU, C.
ASTRABUDUAKO F.T.
ASTRIKOITZ MUNGIA F.S.T., CLUB
ATHLETIC CLUB
ATLETICO SANTA MARIA, C.D.
ATLETISMO ORTUELLA, C.
ATOTXA RIVER F.C.
ATXULAUR K.E.
AURRERA DE ONDARROA, C.D.
AURRERA DE VITORIA, C.D.
AURRERA-BETI DE FIKA, C.
AUSA-ZALDIBI FUTBOL KIROL-KLUBA
AUZOAK DE ZIERBENA, C.D.D.F.
AXULAR, A.D.S.C.D.P.
AYUDA CONDADO DE TREVIÑO, C.D.
BAIGARI, C.D.F.
BAKIO K.T.
BALMASEDA F.C., S.D.
BARAKALDO CLUB DE FÚTBOL
BARAKALDOKO K.T. BETI LAGUNAK F.
BARBARAKO F.K.T.D.D.
BASAMORTU ERANDIO F.K.
BASAURI-B.E.A., C.D.
BASAURIKO KIMUAK F.K.
BASCONIA, C.D.
BASKAURI F.E., A.D.
BASKIMUBIDE F.K.
BASURTO, S.D.
BASVER K.K.
BATZARRE, A.D. DE FUTBOL 5
BEASAIN, S.D.
BEGOÑA, S.D.
BEGOÑAKO ARTEAGABE C.D.
BEHOBIA, C.D.
BENETAZKO F.K.K.
BERANGO F.T.
BERGARA K.E., CLUB
BERMEO FUTBOL TALDEA
BERMEOKO IKASLEGOIEK F.K.
BERRIATUKO F.T.
BERRIO-OTXOA, A.D.F.
BERRIZ, C.D.
BETI ARABA D13 FUTSAL, C.D.
BETI BLUES C.D.
BETI GAZTE K.J.K.E.
BETI GOL, C.D.
BETI-ONA, C.D.
BETIORTZIRI F.K.
BETOLATZA DE BILBAO, C.D.D.F.
BETOÑO, C.D.
BIAK-BAT K.K.
BIARA BERMIO A.F.K.
BILBAO ARTIZARRAK F.K.
BILLABONA F.K.E.
BIZKENESKAK F.T.
BIZKERRE, CLUB
BOSCO, C.D.
BOSKOZALEAK, C.D.
BURUMENDI F.G.
CAFE MANAOS C.F.
CALASANZ, A.D.
CAMPEZO F.R., C.D.
CARMELITAS, A.D.
CASTRO URDIALES, C.F.S.
CHAMINADE MARIANISTAS K.E., A.D.
COLEGIO FRANCES, A.D.
COLEGIO VIZCAYA, C.D.
CONSTRUCCIONES SAN ROQUE, C.D.
COPAIBA F.S.
CORAZONISTAS DE VITORIA
CULTURAL DEPORTIVA DURANGO, S.
DAD A.F. K.E.
DANENA K.E.
DANOK BAT CLUB
DELTA DUO BILBAO, C.D.F.
DEPORTIVO ALAVES
DERIO, C.D.
DERIOKO TXORIERRI PI FUTBOL
DEUSTO, S.D.
DINAMO IBAIONDO DE GASTEIZ DE F.S., C.D.
DINAMO LAKUABIZKARRA DE GORRIBERDE, C.D.F.
DINAMO SAN JUAN C.F.
DISTRITO CUATRO SALA DE SANTUTXU, C.D.
DONIPARI, C.D.
DUNBOA EGUZKI, C.D.
DURANGOKO SAPUHERRIAK, C.F.
EGBA KIROLAK C.F.
EGINTZA, C.D.F.S.
EGUZKI A.F., C.D.
EIBAR, S.D.
EIBARTARRAK F.T.
EKINTZA D.K.E.
EL GALLO, C.D.
ELECTRICIDAD JOLMA
ELGOIBAR, C.D.
ELORRIETAKO FS, C.D. AEROLINK
ELORRIO, CLUB DEPORTIVO
ELORRIOKO BUSKANTZA F.K.E.
ENKARTERRI NESKAK F.K.E.G.
ERAIN-TXINDOKI, A.D.
ERANDIO CLUB, S.D.
ERANDIOKO BETIKO NESKAK F.K.E.
ERANDIOTARRAK, C.
ERETZA K.T., C.D.
ERMUA BLUES C.D.
ERMUA, C.D.
ERRENTERIAKO A.F. GAMON K.E.
ESCOLAPIOS, A.D.
ESKOLAPIOAK K.E.
ESKORIATZA, C.D.
ETXEBARRI, S.D.
ETXEZARRA ZURIA DE F. DE VITORIA, C.D.
EUSKALDUNA ANDOAINDARRA DE FUTBOL, S.D.
EZKURDI K.T.
FRUIZ K.T.
GAINTXU F.K.
GALAKTIK KIROL KLUBA
GALDAKAO, C.D.
GALEA, C.D.
GALLARTA, C.D.
GAMINIZ C.F.
GATIKA K.T.
GAZTEAK C.F.
GAZTELUETA, C.D.
GAZTELUZARRA, C.D.
GERNIKA SPORTING
GERNIKA, S.D.
GERNIKAKO LAGUNAK F.K.T., C.D.F.
GETARIAKO KETA F.T, C.D.
GETXO, C.D.
GILTZARRAPO F.K., C.D.
GOIERRI K.E.
GOIERRI-GORRI F.K.
GOIZTIRI, A.D.
GORA, C.D.
GORBEIAKO F.T.
GORDEXOLA, C.D.
GORLIZ, S.D.
GU LAGUNAK
GURE TXOKOA K.K.E.
GURUTZETA K.F.T.
HALCONES DE VITORIA, C.D.F.
HAMABI F.K.
HAMAIKA GUK10 AMURRIO A.F.K.
HAUSKAITZ K.K.
HEGALARIAK
HERNANI, C.D.
HONDARRIBIA F.E
HURACAN-LAKUA, C.D.
IBAIALDE SALBURUA F.C.D.
IBAIBIDE DE BASAURI, C.D.D.F.
IBAILAKUA, C.D.D.F.
IBAIONDO NERBIOI E.F.K.
IBARREKO DE BILBAO, C.D.D.F.
IBARSUSI, C.D.
IBERLANDA K.K., C.D.
IDIAZABAL K.E.
IGELTEGI DE DONOSTIA, C.F.
IKASBERRI K.E.
IKHOBA K.K.
ILINTXA, S.D.
INDARBIZI 17 F.K.
INDARRA, C.D.
INDARTSU, C.
INDAUTXU, SOCIEDAD DEPORTIVA
INTER MEATZE HARROBIA F.K.
INTERNACIONAL, C.D.
INTXAURDI, C.D.
INTXURRE K.K.E.
IOAR, A.D.
IPAR ARRIAGA GASTEIZ, C.D.
IRAULI-BOSTEKO K.K
IRAULTZA FUTBOL KLUBA
IRU-BAT SANTA LUCIA, S.D.
IRUN FUTSAL GABARRARI C.D.
ITUGARPE, C.D.
ITURGITXI F.C.
ITURRIAGAKO F.K.
ITURRIBIDEA, C.D.
ITURRIGORRI, S.D.
ITURRI-NESKAK FUTBOL KLUBA
ITURRIONDO FUTSAL BILBAO K.K.
ITZUBALTZETA F.T.
IURRETAKO K.T.
IZARKATE, C.D.
IZAROBE, A.D.C.
IZARRA GORRI, C.D.
JAIXKIARETO FUTBOL KLUBA
JANRABLUE FUTSAL K.K.
JARRILLEROS, C.D.
KABIEZESEKO ZURIGORRIAK F.K.
KABILAKO K.K.
KARRANTZA, C. DE DEPORTES
KASKAGORRI F.K.
KASTRETXETXUA, C.D.
KOSTKAS MARIAREN BIHOTZA, C.D.
KUKUIAGA BERRIGORRI C.D.
KUKUYAGA F.C.
KUTTURRU K.K.
LA ARBOLEDA, C.D.
LA MERCED, CLUB U.D.
LA SALLE C.D.
LA SIEBE GURUTZETA F.K.
LAGUN ONAK, C.D.
LAGUN ONAK, C.D.A.
LAGUN-ARTEA, A.D.
LAKUA ARRIAGA, C.D.
LAKUA DE VITORIA-GASTEIZ, C.D.D.F
LANDETXA K.T., C.D.
LANTARON, C.D.
LARRAMENDI IK. K.T.
LARRAMENDI, C.D.
LARRASKITU DE BILBAO, C.D.
LAS ANTILLAS, C.D.F.S.
LASKORAIN K E
LAUBURU K.E. IBARRA
LAUDIO DE F. SAN ROKEZAR, C.D.
LAURO IKASTOLA, C.D.
LAUROTARRAK F.K.T.
LAZKAO K.E.
LEGORRETA ARETO FUTBOL, A.D.
LEGUTIO MULTIKULTURALA, F.C.
LEIOA HERRIKO PLAZA GORRIA K.K.
LEIOA, S.D.
LEIOAKO EMAKUMEAK SARRIENA FKE
LEIOAKO IBARAKI F.K.T.
LEKEITIO F.T.
LEMOAHARROBI F.K.
LENGOKOAK, S.D.
LEZAMA SPORT, C.D.
LOIU, C.D.
LOYOLA INDAUCHU, CLUB
LUMO K.E.A.D.
MAKAX A.F.K.K.
MAMARIGAKO, C.D.
MARIÑO, C.D.
MARITURRIKOAK K.T.
MARTUTENE K.E.
MATZHERRI F.K.
MAZUSTEGUI-6, C.D.
MEATZARI, C.D.D.F.
MENDI HOTZA F.K.K.
MENDIBELTZ K.T.F.D.
MENDIGOGOR, C.D.
MENES C.D.
MENESIANOS PORTUGALETE, C.D.
MERCEDARIAS K.E.
MIRIBILLA URRE F.K.
MONDRAGON, C.F.
MONDRATE, C.D.
MONTEFUERTE, C.D.
MORAZA, S.D.
MSC BUTROE K.K.
MUGARRAZPI DE DURANGO, C.D.F.
MUNABE, C.D.
MUNDAIZ, S.C.D.
MUNDAKAKO KATILLOTXU F.K.
MUNGIA, C.D.
MUSKIZ A.F., C.D.
MUTRIKU FUTBOL TALDEA
NANCLARES, C.D.
NEBERONDO F.K.
NEGURI, S.D.
OIARTZUN K.E.
OLARIZU, C.D.
ORDIZIA K.E.
ORDUÑA, C.D.
ORERETA KAFEA F.C
ORIOKO F.T.
ORTUELLA, C.D.
ORTUELLAKO JENDEA 1999 K.K.
OSTADAR-SAIARRE K.T.
OSTIKO K.T.
OTXARKOAGA, C.D.
OTXARTABE DE BILBAO, C.D.D.F.
OTXARTAGA BURDINEZKO ZAINA, C.D. ZAINA C.D.
PADURA, C.D.
PASAIA KIROL ELKARTEA
PATXANGA DE VITORIA, C.D.D.F
PAULDARRAK F.K.T.
PEÑA ATHLETIC SANTURTZI C.F.
PEÑA KALIMOTXO, C.F.
PEÑA, C.D.
PLENTZIA, S.D.
PORTUGALETE, C.
PORTUZARRA F.K.
POZGARRI, C.F.
RACING SANTO DOMINGO, C.D.
RAYO JAIKIRIKI, C.D.
REAL SOCIEDAD DE FUTBOL
REAL UNION CLUB
REKABERRI, C.D.
RETUERTO SPORT, S.D.
RIOJA ALAVESA-LUZERNA, C.D.F.
ROMO F.C.
ROMO KAPUJAELI A.F., C.D.
ROTETA, C.D.
SALESIANOS C.D.
SALVATIERRA, S.D.
SAMANIEGO-ORIXE K.K.
SAN ANTONIO, C.D.
SAN ESTEBAN S.D.
SAN IGNACIO, C.D.
SAN IGNACIO, S.D.
SAN LORENZO FUTBOL KIROL TALDEA
SAN MARCIAL, C.D.
SAN MARTIN, C.D.F.
SAN MIGUEL U.D.
SAN PEDRO, S.D.
SAN PRUDENCIO, A.D. COLEGIO
SAN VIATOR K.E., A.D.
SANAN K.K.
SANPEDROTARRA F.T.
SANTA MARIA-VITORIA, A.D.
SANTO CRISTO C.D.
SANTO TOMAS LIZEOA K.E.
SANTURTZI C.F.
SANTURTZI, C.D.
SANTUTXU FÚTBOL CLUB
SASIKOA, C.D.
SEGURAKO K.E.
SELECCION VIZCAINA
SESTAO RIVER CLUB
SESTAO, C.D.F.S.
SODUPE UNIÓN CLUB
SOLOARTE F.C.
SOLOKOETXE, C.D.
SOMORROSTRO, JUVENTUD D.
SONDIKA, C.D.
SOPUERTA SPORT C.
SORALUZE C.F.
SPORTING ARTXANDA, C.D.F.
SPORTING DE HERRERA
SPORTING DE LUTXANA
STILO KIROL KLUBA
TEXAS, C.F.
TOLOSA CLUB DE FUTBOL
TOLOSALA A.F. K.E. TOLOSA
TOURING, C.D.
TOZUGA, C.D.
TRADISA A.F. K.K.
TRAPAGARAN HORI-URDIN FUTSAL, C.D.
TRAPAGARAN, C.F.
TRINTXERPE, C.D.
TRUEBA C.F.
TSAKANI FUTBOL TALDEA
TTAKUN A.F.K.K.
TXURDINAGA, C.D.
TXURDITARRA C.F.
UDONDO F.K.
UFS DE USANSOLO, C.D.
UGAO, C.D.
UGERAGA, S.D.
UMORE ONA, S.D.
UNION LATINA ÑANDU C.D.
UNION SPORT SAN VICENTE
UNIVERSIDAD DE DEUSTO CAMPUS SAN SEBASTIAN, C.D
URABERRI F.K.
URBIETAKO F.K.
URDANETA, C.D.
URDULIZ F.T.
URGATZI KIROL KLUB
URITARRA K.T.
URKI, C.D.
URNIETA, C.D.
UROLA, S.D.
URRETXINDORRA IKASTOLA, A.D.
USURBIL H.F.K.T.
UXOA LLODIO, C.D. DE FUTBOL
VASCONIA, C.D.
VITORIA, C.D.
VULCANO C.D.
ZALDUA, C.D.
ZALLA UNIÓN CLUB, S.D.
ZAMAKOLA F.S. DE VITORIA, C.D.
ZAMUDIO, S.D.
ZAMUDIOKO ARTEAGA F.K.T.
ZARAMAGA, C.F.
ZARAUTZ K.E.
ZAZPI LANDA K.T.
ZESTOA K.B.
ZETABARRI F.K.
ZORNOTZA TXOLON F.C.
ZORRONTZAKO DE AMOREBIETA, C.D.D.F.
ZORROTZAKO DE BILBAO, C.D.D.F.
ZORROZA, C.F.
ZUAZO, C.D.F.
ZUENTZAT, C.D.
ZUIA 02, C.D.F. Y B. DE
ZUIA DE FUTBOL, A.D.
ZUMAIAKO F.T.
Partiduen zerrenda deskargatu
2024KO MARTXOAK 18 - 2024KO MARTXOAK 24
Etxekoa
Kanpokoa
Data
Ordua
Zelaia
Campeonato de Segunda Federación 2.Multzoa 28.Jardunaldia
REAL ZARAGOZA DEPORTIVO ARAGÓN
DEPORTIVO ALAVES B
Asignatu gabe
Asignatu gabe
Asignatu gabe
ARENAS CLUB
BARBASTRO, U.D.
Asignatu gabe
Asignatu gabe
Asignatu gabe
BARAKALDO CLUB DE FÚTBOL
ATHLETIC CLUB B
Asignatu gabe
Asignatu gabe
Asignatu gabe
NÁXARA CLUB DEPORTIVO
GERNIKA, S.D.
Asignatu gabe
Asignatu gabe
Asignatu gabe
REAL SOCIEDAD DE FUTBOL C
UTEBO F.C.
2024/03/23
20:15
Zubieta1 JOSE LUIS ORBEGOZO (Zubieta)
Campeonato de Tercera Federación 4. Multzoa 26.Jardunaldia
SAN IGNACIO, C.D.
BEASAIN, S.D.
2024/03/23
18:30
Los Astronomos (Vitoria - Gasteiz)
TOURING, C.D.
PORTUGALETE, C.
2024/03/23
16:30
Fanderia (Errenteria)
PADURA, C.D.
DERIO, C.D.
2024/03/23
17:00
Santo Cristo (Arrigorriaga)
PASAIA KIROL ELKARTEA
ANAITASUNA, C.D.
2024/03/23
16:30
Jesus Mari Zamora (Errenteria)
VITORIA, C.D.
AURRERA DE ONDARROA, C.D.
2024/03/23
15:30
Unbe Inferior (Eibar)
LAGUN ONAK, C.D.
BASCONIA, C.D.
2024/03/23
18:30
Garmendipe (Azpeitia)
CULTURAL DEPORTIVA DURANGO, S.
AÑORGA K.K.E
2024/03/23
17:00
Tabira (Durango)
LEIOA, S.D.
DEPORTIVO ALAVES C
2024/03/23
17:00
Sarriena-4 (Leioa)
DEUSTO, S.D.
URDULIZ F.T.
2024/03/23
13:15
Etxezuri (Bilbao)
Campeonato de Liga Nacional Juvenil 4. Multzoa 27.Jardunaldia
INDARTSU, C.
LEIOA, S.D. B
2024/03/23
17:00
San Miguel (Basauri)
TOLOSA CLUB DE FUTBOL
ATHLETIC CLUB B
2024/03/21
19:00
Usabal (Tolosa)
AURRERA DE VITORIA, C.D.
BERGARA K.E., CLUB
2024/03/24
11:30
Olaranbe nº1 (Vitoria - Gasteiz)
BARAKALDO CLUB DE FÚTBOL
HERNANI, C.D.
2024/03/23
17:30
Ciudad Deportiva San Vicente (Barakaldo)
ZARAUTZ K.E.
DANOK BAT CLUB
2024/03/23
16:00
Asti (Zarautz)
SANTUTXU FÚTBOL CLUB B
EIBAR, S.D. B
2024/03/23
16:00
Mallona 1 (Bilbao)
GERNIKA, S.D.
REAL SOCIEDAD DE FUTBOL B
2024/03/23
18:30
Urbieta (Gernika)
ANTIGUOKO KIROL ELKARTEA B
DEPORTIVO ALAVES B
2024/03/24
16:00
Berio (Donostia)
GETXO, C.D.
BEASAIN, S.D.
2024/03/23
16:00
Bolue 3 (Getxo)
Liga Vasca Juvenil Multzo bakarra 27.Jardunaldia
INDAUTXU, SOCIEDAD DEPORTIVA
LAKUA DE VITORIA-GASTEIZ, C.D.D.F
2024/03/23
19:30
Iparralde (Bilbao)
DEUSTO, S.D.
ANTIGUOKO KIROL ELKARTEA C
2024/03/23
19:15
Etxezuri (Bilbao)
ARIZNABARRA, C.D.
AÑORGA K.K.E
2024/03/23
16:30
Ariznabarra (Vitoria - Gasteiz)
ROMO F.C.
LOYOLA INDAUCHU, CLUB
2024/03/23
19:30
Gobela (Las Arenas (Getxo))
ANAITASUNA, C.D.
DANOK BAT CLUB B
2024/03/23
18:00
San Juan (Azkoitia)
ARETXABALETA, U.D.
OIARTZUN K.E.
2024/03/24
15:30
Ibarra (Aretxabaleta)
ARRUPE-CHAMINADE, C.D.D.F.
URDANETA, C.D.
2024/03/23
15:50
Félix Garín (Donostia)
HONDARRIBIA F.E
OLARIZU, C.D.
2024/03/23
16:00
Hondartza (Hondarribia)
LAKUA ARRIAGA, C.D.
BETOÑO, C.D.
Asignatu gabe
Asignatu gabe
Asignatu gabe
Liga Vasca Cadete Multzo bakarra 25.Jardunaldia
PORTUGALETE, C.
OLARIZU, C.D.
2024/03/24
13:00
Los Llanos (Portugalete)
ARIZNABARRA, C.D.
GETXO, C.D.
2024/03/24
12:15
Ariznabarra (Vitoria - Gasteiz)
AMAIKAK-BAT K.E.
KOSTKAS MARIAREN BIHOTZA, C.D.
2024/03/24
18:00
Errota zar (Deba)
EIBAR, S.D.
ATHLETIC CLUB
2024/03/24
12:30
Unbe Inferior (Eibar)
SANTUTXU FÚTBOL CLUB
INDAUTXU, SOCIEDAD DEPORTIVA
2024/03/23
11:00
Mallona 1 (Bilbao)
REAL SOCIEDAD DE FUTBOL
DANOK BAT CLUB
2024/03/23
12:45
Zubieta HA (Lasarte - Oria)
ANTIGUOKO KIROL ELKARTEA
ABETXUKO, A.D.C.
2024/03/23
15:30
Berio (Donostia)
VASCONIA, C.D.
ROMO F.C.
2024/03/23
11:15
Puio (Donostia)
LEIOA, S.D.
DEPORTIVO ALAVES
2024/03/24
12:15
Sarriena-1 (Leioa)
Campeonato de Segunda Federación de Fútbol Femenino 1go multzoa 25.Jardunaldia
ZARAGOZA C.F. FEMENINO
REAL SOCIEDAD DE FUTBOL B
Asignatu gabe
Asignatu gabe
Asignatu gabe
PRADEJÓN, C.D.
BIZKERRE, CLUB
Asignatu gabe
Asignatu gabe
Asignatu gabe
ATHLETIC CLUB C
RACING FEMINAS, CD
2024/03/23
12:00
Lezama-8 (Lezama)
Campeonato de Tercera Federación de Fútbol Femenino 2.Multzoa 24.Jardunaldia
OIARTZUN K.E.
SALAMANCA FUTBOL FEMENINO, C.D.
2024/03/23
16:30
Karla Lekuona (Oiartzun)
SAN IGNACIO, S.D.
MONTE, C.D.
2024/03/24
18:00
San Ignacio (Bilbao)
MUTILVERA, U.D.
EIBAR, S.D. B
Asignatu gabe
Asignatu gabe
Asignatu gabe
BIZKERRE, CLUB B
TOLOSA CLUB DE FUTBOL
2024/03/24
12:00
Bolue 1 (Getxo)
AÑORGA K.K.E
ARRATIA, C.D.
2024/03/23
18:00
Rezola (Donostia)
Liga Vasca Femenina Multzo bakarra 27.Jardunaldia
UGAO, C.D.
AÑORGA K.K.E B
2024/03/23
16:30
Arandia (Ugao-Miravalles)
SAN IGNACIO, S.D. B
HERNANI, C.D.
2024/03/23
18:30
San Ignacio (Bilbao)
ARAMBIZKARRA, C.F.
PAULDARRAK F.K.T.
2024/03/24
12:00
Aranbizkarra (VITORIA-GASTEIZ)
PEÑA ATHLETIC SANTURTZI C.F.
BASAURIKO KIMUAK F.K.
2024/03/22
20:00
Benjamin Martínez (Santurtzi)
ZARAUTZ K.E.
EIBAR, S.D. C
2024/03/23
16:45
Asti Txiki (Zarautz)
LAKUA DE VITORIA-GASTEIZ, C.D.D.F
ANAITASUNA, C.D.
2024/03/24
12:30
Sansomendi 2 (Vitoria - Gasteiz)
ERANDIOKO BETIKO NESKAK F.K.E.
LEIOAKO EMAKUMEAK SARRIENA FKE
2024/03/23
16:00
San Lorenzo (Erandio)
REAL SOCIEDAD DE FUTBOL C
DEPORTIVO ALAVES B
2024/03/24
12:30
Zubieta 5 (Lasarte - Oria)
OIARTZUN K.E. B
ELORRIO, CLUB DEPORTIVO
2024/03/23
17:00
Karla Lekuona Anexo (Oiartzun)
Copa Vasca Fútbol Sala Final Aurrekoak
ANTIGUOKO KE D4 REFORMAS
ELORRIOKO BUSKANTZA PARRA TABERNA
2024/03/23
16:15
Pol. Bekoerrota (Lezo)
GERNIKAKO LAGUNAK ERABIL GFS
GORA VIUDA DE SAINZ
2024/03/23
18:15
Pol. Bekoerrota (Lezo)
Tercera División Fútsal 6.Multzoa 24.Jardunaldia
TOLOSALA A.F. K.E. GARAJES TOLOSA
UFS USANSOLO
2024/03/23
16:00
Pol. Uzturpe (Tolosa)
MONDRATE, C.D.
GOIERRI A.F.
2024/03/24
17:30
Pol. Musakola (Arrasate-Mondragon)
AEROLINK ELORRIETAKO FS, C.D.
AFANTXO PESC. FERRERES
2024/03/23
18:30
Pol. San Ignacio (Bilbao)
Liga Vasca Fútbol Sala Multzo bakarra 24.Jardunaldia
HEGALARIAK
LAUBURU K.E. IBARRA
2024/03/21
20:00
Polideportivo Goronda Beko (Sondika)
KARTELERA