14 azpiko Lurralde Selekzioen Nazional Txapelketa -
14 azpiko Lurralde Selekzioen Nazional Txapelketa - LEHENENGO FASEA - B MULTZOA
2022/11/20 10:30
Iparralde - Urduliz
EUSKADI
1 - 0
ISLAS BALEARS
2022/11/19 10:30
Iparralde - Urduliz
ISLAS BALEARS
3 - 1
EXTREMADURA
2022/11/18 10:30
Iparralde - Urduliz
EXTREMADURA
1 - 1
EUSKADI
14 azpiko Lurralde Selekzioen Nazional Txapelketa - LEHENENGO FASEA - A MULTZOA
2022/11/20 10:30
Anexos Estadio José Zorrilla - Valladolid
COMUNIDAD VALENCIANA
2 - 0
CASTILLA Y LEÓN
2022/11/20 10:30
Anexos Estadio José Zorrilla - Valladolid
CATALUNYA
3 - 0
ARAGÓN
2022/11/19 10:30
Anexos Estadio José Zorrilla - Valladolid
ARAGÓN
1 - 1
COMUNIDAD VALENCIANA
2022/11/19 10:30
Anexos Estadio José Zorrilla - Valladolid
CASTILLA Y LEÓN
2 - 3
CATALUNYA
14 azpiko Lurralde Selekzioen Nazional Txapelketa - LEHENENGO FASEA - C MULTZOA
2022/11/20 10:30
Campo Municipal de Adeje - Adeje (Tenerife)
CANARIAS
1 - 5
GALICIA
2022/11/19 10:30
Campo Municipal de Adeje - Adeje (Tenerife)
GALICIA
1 - 5
MADRID
2022/11/18 10:30
Campo Municipal de Adeje - Adeje (Tenerife)
MADRID
4 - 0
CANARIAS
14 azpiko Lurralde Selekzioen Nazional Txapelketa - LEHENENGO FASEA - D MULTZOA
2022/11/20 10:00
Complejo Clara Campoamor - Tudela
NAVARRA
0 - 3
REGIÓN DE MURCIA
2022/11/19 10:00
Complejo Clara Campoamor - Tudela
REGIÓN DE MURCIA
2 - 1
CANTABRIA
2022/11/18 10:00
Complejo Clara Campoamor - Tudela
CANTABRIA
5 - 1
NAVARRA
14 azpiko Lurralde Selekzioen Nazional Txapelketa - LEHENENGO FASEA - E MULTZOA
2022/11/20 10:00
La Espiguera - Melilla
MELILLA
1 - 4
LA RIOJA
2022/11/19 10:00
La Espiguera - Melilla
LA RIOJA
0 - 6
ANDALUCIA
2022/11/18 10:00
La Espiguera - Melilla
ANDALUCIA
7 - 0
MELILLA
14 azpiko Lurralde Selekzioen Nazional Txapelketa - LEHENENGO FASEA - F MULTZOA
2022/11/20 10:00
Campo Municipal José Martínez Pirri - Ceuta
CEUTA
2 - 2
PRINCIPADO DE ASTURIAS
2022/11/19 10:00
Campo Municipal José Martínez Pirri - Ceuta
PRINCIPADO DE ASTURIAS
2 - 1
CASTILLA LA MANCHA
2022/11/18 10:00
Campo Municipal José Martínez Pirri - Ceuta
CASTILLA LA MANCHA
2 - 0
CEUTA
14 azpiko Lurralde Selekzioen Nazional Txapelketa - URREZKO FASEA - A MULTZOA
2023/02/12 11:30
Asignatu gabe
MADRID
1 - 2
CATALUNYA
2023/02/12 11:30
Asignatu gabe
CANTABRIA
1 - 3
REGIÓN DE MURCIA
2023/02/11 11:30
Asignatu gabe
REGIÓN DE MURCIA
0 - 2
MADRID
2023/02/11 11:30
Asignatu gabe
CATALUNYA
7 - 0
CANTABRIA
2023/02/10 11:30
Asignatu gabe
CANTABRIA
0 - 1
MADRID
2023/02/10 11:30
Asignatu gabe
REGIÓN DE MURCIA
0 - 0
CATALUNYA
14 azpiko Lurralde Selekzioen Nazional Txapelketa - URREZKO FASEA - B MULTZOA
2023/02/12 11:30
Estadio Municipal Bazán - Campo A - San Fernando
PRINCIPADO DE ASTURIAS
2 - 3
ANDALUCIA
2023/02/12 11:30
La Granja-2 - Jerez de la Frontera
COMUNIDAD VALENCIANA
6 - 2
EUSKADI
2023/02/11 11:30
Estadio Municipal Bazán - Campo A - San Fernando
ANDALUCIA
1 - 1
COMUNIDAD VALENCIANA
2023/02/11 11:30
La Granja-1 - jerez de la Frontera
EUSKADI
0 - 2
PRINCIPADO DE ASTURIAS
2023/02/10 11:30
Estadio Municipal Bazán - Campo A - San Fernando
EUSKADI
0 - 2
ANDALUCIA
2023/02/10 11:30
Chapín - Jerez de la Frontera
COMUNIDAD VALENCIANA
1 - 0
PRINCIPADO DE ASTURIAS