Selekzioak

Selekzioak

Areto Futbol Gazteen Lurralde Selekzioen Espainiako Txapelketa

Areto Futbol Gazteen Lurralde Selekzioen Espainiako Txapelketa  AURREKO FASEA - A MULTZOA
Antolatzailea: FEDERACIÓN CATALANA DE FÚTBOL
SALOU Y TORREDEMBARRA (TARRAGONA) DEL 26 AL 30 DE DICIEMBRE
2022/12/30 00:00
Asignatu gabe
GALICIA
4 - 3
ARAGÓN
2022/12/30 00:00
Asignatu gabe
CATALUNYA
7 - 0
COMUNIDAD VALENCIANA
2022/12/29 00:00
Asignatu gabe
CEUTA
1 - 8
ARAGÓN
2022/12/29 00:00
Asignatu gabe
GALICIA
0 - 6
CATALUNYA
2022/12/28 00:00
Asignatu gabe
GALICIA
2 - 1
CEUTA
2022/12/28 00:00
Asignatu gabe
ARAGÓN
2 - 2
COMUNIDAD VALENCIANA
2022/12/27 00:00
Asignatu gabe
CEUTA
0 - 4
CATALUNYA
2022/12/27 00:00
Asignatu gabe
GALICIA
3 - 2
COMUNIDAD VALENCIANA
2022/12/26 00:00
Asignatu gabe
COMUNIDAD VALENCIANA
3 - 1
CEUTA
2022/12/26 00:00
Asignatu gabe
ARAGÓN
1 - 2
CATALUNYA
Areto Futbol Gazteen Lurralde Selekzioen Espainiako Txapelketa  AURREKO FASEA - B MULTZOA
Antolatzailea: FEDERACIÓN DE FÚTBOL DE CASTILLA LA MANCHA
DEL 26
2022/12/30 00:00
Asignatu gabe
CANARIAS
2 - 6
REGIÓN DE MURCIA
2022/12/30 00:00
Asignatu gabe
CASTILLA LA MANCHA
5 - 1
CASTILLA Y LEÓN
2022/12/29 00:00
Asignatu gabe
PRINCIPADO DE ASTURIAS
1 - 14
CASTILLA Y LEÓN
2022/12/29 00:00
Asignatu gabe
CASTILLA LA MANCHA
3 - 3
CANARIAS
2022/12/28 00:00
Asignatu gabe
CASTILLA Y LEÓN
1 - 3
REGIÓN DE MURCIA
2022/12/28 00:00
Asignatu gabe
CASTILLA LA MANCHA
12 - 0
PRINCIPADO DE ASTURIAS
2022/12/27 00:00
Asignatu gabe
PRINCIPADO DE ASTURIAS
4 - 8
CANARIAS
2022/12/27 00:00
Asignatu gabe
CASTILLA LA MANCHA
3 - 1
REGIÓN DE MURCIA
2022/12/26 00:00
Asignatu gabe
REGIÓN DE MURCIA
10 - 0
PRINCIPADO DE ASTURIAS
2022/12/26 00:00
Asignatu gabe
CASTILLA Y LEÓN
1 - 4
CANARIAS
Areto Futbol Gazteen Lurralde Selekzioen Espainiako Txapelketa  AURREKO FASEA - C MULTZOA
Antolatzailea: REAL FEDERACIÓN DE FÚTBOL DE MADRID
DEL 26 AL 30 DE DICIEMBRE
2022/12/29 00:00
Asignatu gabe
MELILLA
0 - 2
MADRID
2022/12/29 00:00
Asignatu gabe
NAVARRA
6 - 8
LA RIOJA
2022/12/28 00:00
Asignatu gabe
MADRID
4 - 1
NAVARRA
2022/12/28 00:00
Asignatu gabe
MELILLA
4 - 1
LA RIOJA
2022/12/27 00:00
Asignatu gabe
LA RIOJA
2 - 8
MADRID
2022/12/27 00:00
Asignatu gabe
NAVARRA
0 - 4
MELILLA
Areto Futbol Gazteen Lurralde Selekzioen Espainiako Txapelketa  AURREKO FASEA - D MULTZOA
Antolatzailea: FEDERACIÓN EXTREMEÑA DE FÚTBOL
DEL 26 AL 30 DE DICIEMBRE
2022/12/29 12:00
Pabellón Multiusos Ciudad de Cáceres - Cáceres
EXTREMADURA
7 - 2
ISLAS BALEARS
2022/12/29 12:00
Pabellón Ciudad Deportiva de Cáceres - Cáceres
EUSKADI
2 - 9
ANDALUCIA
2022/12/28 12:00
Pabellón Multiusos Ciudad de Cáceres - Cáceres
EXTREMADURA
4 - 8
ANDALUCIA
2022/12/28 12:00
Pabellón Ciudad Deportiva de Cáceres - Cáceres
ISLAS BALEARS
2 - 3
EUSKADI
2022/12/27 12:00
Pabellón Multiusos Ciudad de Cáceres - Cáceres
EXTREMADURA
0 - 1
EUSKADI
2022/12/27 12:00
Pabellón Ciudad Deportiva de Cáceres - Cáceres
ISLAS BALEARS
2 - 10
ANDALUCIA
Areto Futbol Gazteen Lurralde Selekzioen Espainiako Txapelketa  FINAL LAURDENAK
Antolatzailea: FEDERACIÓN GALLEGA DE FÚTBOL
OURENSE (GALICIA) 3 DE MARZO DE 2023
2023/03/03 19:15
Pazo Dos Deportes Paco Paz - Ourense
ANDALUCIA
1 - 1
GALICIA
2023/03/03 19:15
Polideportivo Os Remedios - Ourense
MADRID
2 - 1
REGIÓN DE MURCIA
2023/03/03 17:00
Pazo Dos Deportes Paco Paz - Ourense
CATALUNYA
4 - 2
EUSKADI
2023/03/03 17:00
Polideportivo Os Remedios - Ourense
CASTILLA LA MANCHA
10 - 2
MELILLA
Areto Futbol Gazteen Lurralde Selekzioen Espainiako Txapelketa  FINAL ERDIAK
Antolatzailea: FEDERACIÓN GALLEGA DE FÚTBOL
OURENSE (GALICIA) 4 DE MARZO DE 2023
2023/03/04 00:00
Asignatu gabe
CATALUNYA
1 - 0
GALICIA
2023/03/04 00:00
Asignatu gabe
CASTILLA LA MANCHA
4 - 3
MADRID
Areto Futbol Gazteen Lurralde Selekzioen Espainiako Txapelketa  FINALA
Antolatzailea: FEDERACIÓN GALLEGA DE FÚTBOL
OURENSE (GALICIA) 5 DE MARZO DE 2023
2023/03/05 00:00
Asignatu gabe
CATALUNYA
5 - 4
CASTILLA LA MANCHA